Suzuki Vitara’da fırsatlar devam ediyor

Suzuki Vitara, Mayıs ayı boyunca ÖTV ve artan hurda indirimi ile birlikte 15 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli faizsiz kredi imkanı, nakit alımlarda veya takasta geçerli 3 bin TL fiyat avantajı ile sunuluyor

Suzuki’nin SUV modeli Vitara, Mayıs ayında sunduğu fırsatlarla hem off-road tutkunlarına hem de şehirdeki macera severlere sesleniyor. 3 farklı donanım seçeneği ve dikkat çekici fiyatlarla satışa sunulan Suzuki Vitara, Mayıs ayı boyunca ÖTV ve artan hurda indirimi ile birlikte 15 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli faizsiz kredi imkanı, nakit alımlarda veya takasta geçerli 3 bin TL fiyat avantajı ile dikkat çekiyor.

Öte yandan 13 Mayıs – 16 Haziran 2019 tarihleri arasında tüm modellerde “İşçilik Hediye” dönemini başlatan Suzuki, söz konusu tarihler arasında servislerde takılacak tüm orijinal parçalar için müşterilerinden işçilik ücreti almayacak. Bu kampanya kapsamında aracını servise getiren Suzuki sahipleri, sadece orijinal parçanın ücretini ödeyecek. Suzuki servislerinde ayrıca onarımlarda 3 yaş ve üstü (2015 model ve öncesi) tüm Suzuki markalı araçlarda orijinal parçalarda %20 indirim avantajının yanı sıra 23 nokta kontrolü kapsamında ücretsiz check-up hizmeti de sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu