Suzuki, Haziran ayına özel kampanyalarını duyurdu!

Suzuki, yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenler için haziran ayına özel satın alma seçeneklerini devreye aldı. Suzuki, haziran ayı boyunca tüm modellerinde avantajlı kredi ve takas desteği fırsatları sunuyor.

Tüm modellerde sıfır faizli kredi fırsatı

Bu kapsamda zengin donanım özelliklerinin yanında düşük yakıt tüketimi ile öne çıkan Swift Hibrit, 0 faizli kredi veya 100 bin TL takas desteği ile yeni sahiplerini bekliyor. Aynı zamanda 2023 model Swift Hibrit, peşin alıma özel; cazip başlangıç fiyatlarıyla kullanıcılarlarıyla buluşuyor.

Güçlü ve iddialı yeni yüzüyle, Akıllı Hibrit teknolojisine sahip motor sistemini, yakıt verimliliği, yüksek performans, AllGrip 4×4 çekiş sistemi ve en güncel güvenlik donanımlarıyla bir arada sunan Suzuki S-Cross Hibrit ise 170.000 TL’ye varan takas desteği veya 0 faizli 200 bin TL kredi avantajıyla yeni sahiplerine kavuşmayı bekliyor.

AllGrip 4×4 veya 4×2 çekiş seçenekleriyle tercih edilebilen, standart olarak sunulan üstün güvenlik donanımlarıyla segmentinde öncü Suzuki Vitara Hibrit, ay boyunca 0 faizli 200 bin TL kredi veya 150 bin TL takas desteği fırsatıyla SUV sevenleri bekliyor. Ayrıca haziran ayı boyunca 2024 model Vitara Hibrit, 1.408.000 TL’den başlayan takas destekli fiyatlarla satın alınabilecek.

Suzuki kampanya

AllGrip teknolojisine sahip 4×4 özelliğiyle ön plana çıkan, doğada olduğu kadar şehir içinde de üstün sürüş yetenekleriyle kendinden her zaman söz ettiren, Jimny modeline ise 0 faizli 200 bin TL kredi veya 170 bin TL’ye kadar takas desteği imkânıyla sahip olunabiliyor. Haziran ayında 2023 model Jimny satın almak isteyen kullanıcılar için takas destekli tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 1.588.000 TL olarak belirlendi. 

Suzuki modellerinin tamamında, “Suzuki’den Garantim ON”da avantajları da sunuluyor. 0 km olarak satın alınan Suzuki modellerinde sunulan 3 yıllık temel üretici garantisi süresinin bitiminden itibaren “Suzuki’den Garantim ON’da” kapsamında kullanıcılar, periyodik bakım için yetkili servislere geldikleri sürece 10 yaş veya 180.000 km’ye kadar bu programdan ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu