Peugeot, 7 koltuklu elektrikli otomobilini tanıtmaya hazırlanıyor!

Fransız otomobil üreticisi PEUGEOT, elektrikli motora sahip yenilikçi modelleriyle büyümeye devam ediyor. Sektörün geleceğine yatırım yapan şirket, bu kapsamda geliştirdiği elektrikli modelleri birer birer tanıtmaya ve yollara çıkarmaya başladı. Bu kapsamda Peugeot, 7 koltuklu SUV modeli 5008’in elektrikli versiyonu olan E-5008’in ön gösterimini gerçekleştirdi.

Oturma odasına özenen iç mekan

Tamamen yeni PEUGEOT E-5008’in iç mekanını gösteren kısa bir tanıtım videosu yayınlayan marka, yeni üst sınıf büyük hacimli SUV modelinde yakında otomobil severleri nelerin beklediğine dair kısa bir bakış sunuyor. Sürüş keyfini bir üst seviyeye taşıyan yeni PEUGEOT Panoramic i-Cockpit® ile donatılan yeni E-5008, aynı zamanda göz hizası ekranı ile merkezi dokunmatik ekranı birleştiren ve havada süzülen kavisli 21 inç HD panoramik ekranıyla dikkat çekiyor. Panoramik ekranın havada süzülme etkisi, ekranın altında bulunan LED ortam aydınlatmasıyla vurgulanıyor. Optimum ergonomi sağlayacak şekilde konumlandırılan panoramik ekran, sürücüye doğru hafifçe kavisli olup yolcu açısından da mükemmel erişime sahip. Ayrıca yeni E-5008, 7 koltuğa ve konforlu üçüncü sıraya kolay erişim sağlayan yapısıyla oturma odasını andıran zarif bir iç mekan vadediyor.

Peugeot, yeni elektrikli modeli ile otomotiv sektörüne yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. 7 koltuklu elektrikli otomobil ile büyük aileleri de gözüne kestiren Fransız üretici, ilerleyen dönemde de sıfır emisyonlu araçlarını artırma niyetinde. Peki siz Peugeot E-5008 hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Elektrikli Peugeot 5008

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu